محل تبلیغات شما

به در میگم . دیوار بشنوه ! 

فرزندم . فرقی نمیکنه میشه یا نمیشه . وقتی به دلت افتاد . وقتی میدونی درسته . بیخیالش نشو راحت . صد بار نشد . صد و یکمین بار و امتحان کن تو دنیای اکثر آدمای امروز مون . این نیست خیلی . اینطوری بال بال زدن . اینطوری تلاش کردن . 

.

.

اگه نشد نشون از ضعف تو نیست . شاید هم هست . اما خب چیز عجیبی نیست . قرار نیست کامل باشی . میدونی اگه اشتباه نکنم استادمون میگفت اسمش فر گشته . میگفت دیگه نمیایم هی بگیم تکامل . میگیم فر گشت . چون تکامل ینی کامل شدن اما فرگشت برامون معنی بهتر شدن و میده . استاده میگفت الان دیگه خیلی موجودات و داریم که تکامل پیدا نمیکنن اما فر گشت و داریم تو شون . مام همینیم دیگه . تنها کاری که باید کنیم بهتر شدنمونه:) 

پس حتی اگه نشد . بشین  سوگواری کن . ناراحت باش . اما یه روز  ی ماه . بعد پاشو ادامه بده ! از اول ! 

.

.

درسته که دوست خوبه . رفیق خویه . معاشرت خوبه . اما هیچ چیز مهم تر از خانواده نیست . مهم تر از خودت . نیازی نیست بری تو لاک مغموم خودت . نه این و نمیگم . میگم معاشرت کن اما یه روزایی و خالی کن مختص خودت . نباش در ظاهر برای دیگران اما باش . برای خودت . خوده خوده خودت . 

.

.

از کسی انتظاری نداشته باش .اینطوری زندگی قشنگ تره ! 

.

.

بخند . بلند بلند . بخندون و بخند . یه روزی عصر بهم خبر بده نیاز داری قدم بزنی و برو یکم هوا بخوره به سرت . فکر کن . کتاب های خوب بخون . آهنگ های خوب گوش کن فیلم های خوب بیبین. زحمت بکش ! برای ساختن دنیایی که دوست داری زحمت بکش . منتظر کسی نباش ! از پسش بر میای من میدونم .و سعی میکنم مثل مامانم باشم :) رفیق . 

.

.

دیوونه باش . این دنیا پر از ادمای عاقله:) 

.

.

دنبال عشق نباش ! بزار اون تو رو غافل گیر کنه :) غافل گیر هم که نکرد فدای سرت :) یادت نره که تو خودت و داری 

.

.

شاید تنها کمکی که بتونم بهت کنم این باشه که به این دنیا نیارمت . نمیدونم :) 

.

.

گفته بودم تو تصورات آینده چه شکلی ام که .

.

در اخر بگم

بهش اطمینان کن به خودش . خوده خودش  . 

از عمو پورنگ تا هوشنگ ابتهاج

دل پر از شوق رهاییست ولی ممکن نیست ..

آقا قاضی ... ما که رهات نمیکنیم!

کن ,تو ,  ,خودت ,باش ,فر ,های خوب ,غافل گیر ,پر از ,مهم تر ,تر از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها